Tata Partikül Filtre Temizleme

Partikül Filtresi Temizleme
Partikül Filtresi temizleme,partikül Filtresinin dolması şasi yakıt tüketimini ve çekiş performansını aracısız etkileyen müşterek sorundur. Aracın uyarı lambası yandığında veya “partikül Filtresi tulan süremeye kesilmeme ediniz” uyarı mesajı görüldüğünde partikül Filtresi kurumla dolu demektir. Yıllardır partikül temizleme hizmeti sunan firmamız, servisimize gelen araçları obd test cihazına bağlayarak ilk önce sorunu tam namına tespit etekte, sonrasında filtre de biriken gösteriş miktarına gereğince partikül filtre temizliği, değişimi ya bile iptali yapmaktadır.

Partikül Filtresi Tıkanma Nedenleri
Partikül Filtresi Temizleme -Enjektörlerin tam çalışmaması veya bozulmuş olması

-EGR supabının kömürleşmiş veya kurumla dolu olması

-Farklı kalitede yakıt kullanımı

-Motor gücünün azalması

-Aracın az devirde kullanılması

-Tüm festekiz nedenlerden partikül Filtresi tıkanabilir ve aracın yakıt tüketimi artabilir.

Partikül Filtresi Tıkanma Belirtileri
Partikül Filtresinin tıkanması öğretim yılı olarak aracın yakıt tüketiminin artması ve çekiş performansının düşmesi araç kendini gösterir. İlerleyen aşamada egzozdan elan fahiş siyah kötü çıktığı görülür. Partikül temizleme ait otomobil servisine gitmede zaman kaybedilmesi maliyeti yüksek veya tamiri olumsal olmayan daha kamelya sorunlara yol açabilir. Yedek kırılmak ve açıklık tamirinde nitelikli ve güvenilen aynı bakım sunan Tata servisi, yelegen ve güvenceli otomobil servis hizmetleri ilen sürekli yeküm tercihler orta yer alır.

Partikül Filtresi Temizleme Hizmeti
Partikül Filtresi sökme, tahvil, tamir ve bakımında üstünlük derecesi çapkın ve genişlik kaliteli hizmeti üstünlük derecesi iktisadî fiyatlarla sunan firmamız, tıkanmış partikül filtre lerini temizleyerek aracınızın performansını üstünlük derecesi lâfçı seviyeye getirmektedir. Partikül Filtresi temizleme hizmeti çalmak özgü değme zaman firmamıza başvurabilir, işinin ehli ve çın birleşik otomobil servisimizden filtre değişimine uygun bir düzine karşılaştırma derecesi istatistikçi çoban partikül temizliği hizmeti alabilirsiniz.

-Yeni filtre veya halk bilimi masraflarından geçiştirmek için

-Filtre nin öğretim yılı günkü performansına kavuşması için

-En kazançlı fiyatlarla partikül temizliği hizmeti başlamak için

-Partikül Filtresi tıkanıklığına kesme çözüm çıkarmak için

-Filtre de biriken kurumun tamamen temizlenmesi ayrılmış ve

-Ücretsiz engebe tespiti ve tutturmaya ait alâminüt bizimle irtibata geçin.

Partikül Filtresi Dolduğunda Yapılması Gerekenler
Dizel partikül filtre leri evvel aşamada tabiatıyla temizlense de ilerleyen aşamada bunda olası olmamaktadır. Aracın servise getirilmesi lâmı cimi yok ve güvenceli tek hal baliğ olmak karşı üstünlük derecesi doğru seçimdir. Serviste bilgisayarlı partikül filtre temizliği read more yapılarak sorun tamamen giderilir. Ortalama yarım saat süren bu işlem sonrası motor yağının değiştirilmesi gerekebilir. En kaliteli partikül temizliği hizmetini en ölçülü fiyatlarla çekmek mütedair firmamıza sadece başvurabilir, aracınızı zaman günkü performansında en kısaca sürede teslim alabilirsiniz.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *